1287 - Luktdosor 2 st silver Helsingborg 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

767451

LUKTDOSOR, 2 st., silver, Helsingborg 1800-talets första hälft, balusterform, locket med krona, en stämplad Peter Romare och en Ernst Tengvall,höjd 6 cm, vikt 45 g

en med bristning

Silver, Övriga silverföremål, Gamla kassan, Kassavalvet

767451 - 1287 - Luktdosor 2 st silver Helsingborg 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (10 bud)
6124191
6126342
6124191
6126341
950
6124191
900

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.