1285 - Förstoringsglas 5 st silverskaft

767438

FÖRSTORINGSGLAS, 5 st., silverskaft, England 1900-talets första hälft, längd ca 13,5 cm

slitage

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (16 bud)
0
2 800
6123288
1 600
6119939
6123287
1 400
6119939
1 300

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK: