1285 - Förstoringsglas 5 st silverskaft

Föregående | Översikt | Nästa

767438

FÖRSTORINGSGLAS, 5 st., silverskaft, England 1900-talets första hälft, längd ca 13,5 cm

slitage

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

767438 - 1285 - Förstoringsglas 5 st silverskaft
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (13 bud)
6119939
1 300
6092410
6092410
6119935
950
6092410
900

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.