1283 - Luktdosa förgyllt silver 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

767431

LUKTDOSA, förgyllt silver, Sverige 1700-talets mitt, balusterform, höjd 5 cm, vikt 33 g

i botten graverade initiler och senare födelsenummer
slitage

slitage

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

767431 - 1283 - Luktdosa förgyllt silver 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (14 bud)
6131625
6131502
6105714
1 900
6083630
1 800
6102956
1 800

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.