1243 - Coaster och barnmatare silver London 1700-t

767194

COASTER OCH BARNMATARE, silver, London 1700-talets slut, coastern med genombruten dekor, träbotten, diameter 11,5 cm; barnmataren oval med snås, längd 11 cm, vikt 55 g

slitage

Silver, Övriga silverföremål, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (20 bud)
0
4 200
6165068
4 200
6164005
6164005
3 800
6165061
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
2 500