1242 - Gräddkanna silver 1927

Föregående | Översikt | Nästa

767192

GRÄDDKANNA, silver, importstämplar Axel Larsson, Helsingborg 1927, oval på fyra bladfötter, hänkel av elfenben, invändigt förgylld, längd 19,5 cm, vikt 280 g

inskription på livet

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

767192 - 1242 - Gräddkanna silver 1927
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1242 - Gräddkanna silver 1927

Budhistorik (3 bud)

6094673
6083748
6080270

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.