1239 - Skål och bonbonjär silver

767183

SKÅL OCH BONBONJÄR, silver, oval skål med genombruten dekor, Holland 1900-tal, fantasistämplar, längd 20 cm, vikt 215 g; rund bonbonjär på tre ben, 1900-tal, höjd 13 cm, vikt 110 g

Silver, Övriga silverföremål, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (20 bud)
0
1 900
6161776
1 600
6100467
6100467
1 300
6160274

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK: