1239 - Skål och bonbonjär silver

Föregående | Översikt | Nästa

767183

SKÅL OCH BONBONJÄR, silver, oval skål med genombruten dekor, Holland 1900-tal, fantasistämplar, längd 20 cm, vikt 215 g; rund bonbonjär på tre ben, 1900-tal, höjd 13 cm, vikt 110 g

Silver, Övriga silverföremål, Gamla kassan, Kassavalvet

767183 - 1239 - Skål och bonbonjär silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6100467
6080272

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.