1209 - Uppläggningsbestick fisk 3 delar silver

766870

SERVERINGSBESTICK för fisk, 2 delar och FISKSPADE, silver, två delar stämplade Hespe Hamburg omkr. 1900, fiskspaden London 1800-talets början, vikt 290 g resp. 108 g

Silver, Övriga silverföremål, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (18 bud)
0
2 400
6164637
2 400
6164484
6156570
6164481
1 900

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:
2 500