1209 - Uppläggningsbestick fisk 3 delar silver

Föregående | Översikt | Nästa

766870

SERVERINGSBESTICK för fisk, 2 delar och FISKSPADE, silver, två delar stämplade Hespe Hamburg omkr. 1900, fiskspaden London 1800-talets början, vikt 290 g resp. 108 g

Silver, Övriga silverföremål, Gamla kassan, Kassavalvet

766870 - 1209 - Uppläggningsbestick fisk 3 delar silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6100598
6098294

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.