1207 - Uppläggningsspadar 6 st., dammvippa silver

766834

UPPLÄGGNINGSSPADAR, 6 st. och DAMMVIPPA, silver, spadarna 1900-tal, olika modeller; dammvippans skaft stämplat Stockholm 1883, totalvikt ca 450 g

smärre skador

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (21 bud)
0
6163685
6163119
1 400
6163684
1 400
6163119
1 300

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
1 800