1207 - Uppläggningsspadar 6 st., dammvippa silver

Föregående | Översikt | Nästa

766834

UPPLÄGGNINGSSPADAR, 6 st. och DAMMVIPPA, silver, spadarna 1900-tal, olika modeller; dammvippans skaft stämplat Stockholm 1883, totalvikt ca 450 g

smärre skador

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

766834 - 1207 - Uppläggningsspadar 6 st., dammvippa silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6128121
500
6121631
450
6118918
6098379
6086610

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
1 800

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.