1198 - Bålslevar 4 st silver

Föregående | Översikt | Nästa

766741

BÅLSLEVAR, 4 st., silver, Sverige/England 1800-tal, skaft av valbard

smärre skador

Silver, Silverbestick, Gamla kassan, Kassavalvet

766741 - 1198 - Bålslevar 4 st silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1198 - Bålslevar 4 st silver

Budhistorik

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.