1191 - Servettring silver emalj Ryssland

766643

GRACHEV, servettring, silver, S:t Petersburg 1800-talets slut, dekor av polykrom cloisonnéemalj, vikt 64 g

smärre emaljskador

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (30 bud)
0
3 200
6164929
6165131
6164929
2 800
6165112
2 600

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK: