1191 - Servettring silver emalj Ryssland

Föregående | Översikt | Nästa

766643

GRACHEV, servettring, silver, S:t Petersburg 1800-talets slut, dekor av polykrom cloisonnéemalj, vikt 64 g

smärre emaljskador

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

766643 - 1191 - Servettring silver emalj Ryssland
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (22 bud)
6113527
1 800
6135558
1 700
6113527
1 600
6135557
6113527
1 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.