105 - Golfset 1900-talets första hälft

Föregående | Översikt | Nästa

766230

GOLFSET, bestående av liten golfbag i axelmodell, smärting med skinndetaljer, samt (4) klubbor med ekskaft, bl a Invicta, Army & Navy, London, 1900-talets första decennier

Slitage, någon skada

Diverse, Gamla kassan, Hall

766230 - 105 - Golfset 1900-talets första hälft
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (24 bud)
6094044
6094024
6094038
1 900
6094024
1 800
6094036
1 700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.