103 - Klädhängare-/krok gjutjärn

Föregående | Översikt | Nästa

766201

KLÄDHÄNGARE, för väggplacering, i form av narr, svärtat gjutjärn, tidigt 1900-tal, höjd 25, bredd 30 cm

Bruksslitage

Diverse, Hem, Gamla kassan, Hall

766201 - 103 - Klädhängare-/krok gjutjärn
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (30 bud)
6119059
3 400
6098402
3 200
6119058
6098402
2 800
6096152
2 600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.