101 - Betjäntlyktor 2 st

Föregående | Översikt | Nästa

766189

BETJÄNTLYKTOR, två snarlika, för 2 ljus, bemålad plåt, glas, 1800-/1900-tal, lykthus ca 35 x 27 cm

Proveniens
Rosendals slott Skåne

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor, Gamla kassan, Hall

766189 - 101 - Betjäntlyktor 2 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka
101 - Betjäntlyktor 2 st

Budhistorik (17 bud)
6137417
4 600
6137625
4 600
6137417
4 400
6082832
4 200
6082444

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
4 600
473 EUR, 539 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.