99 - Blomsterstilkleben oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

766174

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), blomsterstilleben, signerat C Diar (?), 1800-tal, ca 43 x 37 cm

Proveniens: Arkitekt Alfred Grenander

Smärre dukskador/lagningar, krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Hall

766174 - 99 - Blomsterstilkleben oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (20 bud)
6135590
1 800
6118995
1 700
6116866
1 600
6114841
6114248
1 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.