98 - Vägglykta 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

766169

VÄGGLYKTA, svärtad plåt, glas, bronserade detaljer, 1800-tal, senare elektrifierad, ca 63 x 34 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

Belysning, Vägglampor, Gamla kassan, Hall

766169 - 98 - Vägglykta 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
98 - Vägglykta 1800-tal

Budhistorik (27 bud)
6087504
5 200
6137499
5 000
6087504
4 200
6137498
6087504
3 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.