96 - Halvmånebord George lll

766149

HALVMÅNEBORD, George lll, England, mahogny, 2 lådor i sargen, mässingsbeslag, 1800-tal, höjd 75, 86 x 41 cm

Bruksslitage, fanersprickor, repor, märken

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Hall

96 - Halvmånebord George lll

Budhistorik (31 bud)
0
5 400
6156992
5 200
6156956
5 000
6156991
5 000
6156956
4 800

Slutpris SEK:
5 400
550 EUR, 665 USD
Utropspris SEK: