92 - Spottkopp gjutjärn

766095

SPOTTKOPP, i form av sköldpadda, trampmekanism i huvudet, gjutjärn samt plåt, omkring 1900, ca 34 x 26 cm

Slitage, rostskador

Diverse, Gamla kassan, Hall

92 - Spottkopp gjutjärn

Budhistorik (10 bud)
0
6156905
1 400
6157603
1 300
6156905
6089547

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK: