92 - Spottkopp gjutjärn

Föregående | Översikt | Nästa

766095

SPOTTKOPP, i form av sköldpadda, trampmekanism i huvudet, gjutjärn samt plåt, omkring 1900, ca 34 x 26 cm

Slitage, rostskador

Diverse, Gamla kassan, Hall

766095 - 92 - Spottkopp gjutjärn
Din e-postadress

Fråga
Skicka
92 - Spottkopp gjutjärn

Budhistorik (7 bud)
6089547
6090191
6089547
700
6081455
650
6081455

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.