90 - Spegel jempire

766075

SPEGEL, empire, delvis träskuren mahogny, detaljer i skuret ben, delat spegelglas, 1800-tal, sannolikt Tyskland, ca 212 x 65 cm

Bruksslitage

Speglar, Gamla kassan, Hall

90 - Spegel jempire

Budhistorik (23 bud)
0
2 600
6154429
6157838
6154429
1 700
6155158
1 600

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK: