88 - Gjutjärnsurnor

Föregående | Översikt | Nästa

766046

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, svärtat gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 27 cm

Slitage

Diverse, Gamla kassan, Hall

766046 - 88 - Gjutjärnsurnor
Din e-postadress

Fråga
Skicka
88 - Gjutjärnsurnor

Budhistorik (20 bud)
6108574
1 900
6089541
1 800
6108573
1 700
6089541
1 600
6108572

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.