85 - Piedestal marmorerad

Föregående | Översikt | Nästa

766014

PIEDESTAL, trä med marmorimiterande bemålning, tidigt 1900-tal, höjd ca 77 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Hall, Diverse

766014 - 85 - Piedestal marmorerad
Din e-postadress

Fråga
Skicka
85 - Piedestal marmorerad

Budhistorik (20 bud)
6099996
2 600
6095970
2 400
6099995
2 400
6095970
6092712

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.