Karmstol sengustavianskt provinsarbete

792635

KARMSTOL, 1800-tal, sengustavianskt provinsarbete, bemålad, skuren dekor, randig klädsel, sitthöjd ca 41 cm

Senare bemålning o klädsel, skador, färgbortfall, förstärkt

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Budhistorik (6 bud)
6060051
550
6060052
500
6060051
450
6060050
6058688

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.