Golvlampa 1900-talets andra hälft

 
 
 
Auktionsnr
792596
 
Beskrivning

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, 2 st ljusarmar, höjd ca 160 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Golvlampor
 
Visas
Linnégatan 21, Norrköping
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Golvlampa 1900-talets andra hälft
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
Budhistorik 
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2020-07-15 kl 16:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Bevakningspris ej uppnått
Utropspris SEK:
800
 
Transport
Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK