Parti silver

792587

PARTI SILVERBESTICK, silver, bestående av bla: tårtspade, tänger, salladsbestick, skedar, delvis förgyllt, total silvervikt ca 958 gram

Bruksslitage

Silver

Monter 4

Parti silver

Budhistorik (5 bud)
6050811
2 800
6053979
2 800
6050811
2 600
6053977
2 400
6050811

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.