Ströare samt senapskar i silver

792585

STRÖARE samt SENAPSKAR, Michelsen, DAnmark, 1900-talets första hälft, senapskaret saknar insats, höjd ca 12 cm, vikt ca 228 g

Ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage

Silver

Budhistorik (10 bud)
6054916
700
6050787
650
6054914
650
6050787
600
6054913
550

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.