Peter Dahl litografi

792573

PETER DAHL (1934-2019) Dansande par, signerad samt numrerad 313/375, litografi, ca 40x58 cm

Fack 24

Peter Dahl litografi

Budhistorik (6 bud)
6075596
6075595
6072491
450
6071660
6067490

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.