Lars Jonsson litografi

792571

LARS JONSSON (född 1952): Rödhake, signerad samt numrerad 281/310, litografi, ca 38x27 cm

Fack 2

Lars Jonsson litografi

Budhistorik (12 bud)
6076699
2 400
6075158
6076690
6075158
6074707

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.