Lars Jonsson akvarell

792569

LARS JONSSON (född 1952) "Stjärtmes i vinterstunden", signerad Lars Jonsson samt daterad oktober 2016, akvarell och blyerts, ca 31,5x30 cm

Ingår i temaauktionen "Tre målningar av Lars Jonsson"

Lars Jonsson akvarell

Budhistorik (28 bud)
6072534
15 000
6071481
14 500
6071452
14 000
6071433
13 500
6071372
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 542 EUR, 1 757 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.