Sängbord 1 par

792549

SÄNGBORD, (2), 1900-talets andra hälft, furu, med låda i sargen, höjd ca 47, 39x53 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord 1 par

Budhistorik (2 bud)

6067814
6064746

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.