Konsolbord med stenskiva

792545

KONSOLBORD, 1800-talets senare del, rokokostil, förgyllt trä, stenskiva, profilerade kanter, höjd ca 75 cm, 76x33 cm

Skador, ställvis med färgbortfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Konsolbord med stenskiva

Budhistorik (15 bud)
6054774
6054773
950
6054772
900
6054771
850
6054770

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.