Slagbord G-plan

792512

SLAGBORD, G-plan, England, 1950-60 tal, fanerad i teak, höjd ca 79 cm, 79x137 cm

Bruksslitage, fanerskador, enstaka fanerbitar avslagna

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Slagbord G-plan

Budhistorik (1 bud)

6062492
2020-07-13 16:24:12

2020-07-13 kl 16:33
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.