Kliuchnikov oljemålning

792508

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): småfågel, olja på duk, signerad V. Kluchnikov, 24x34 cm

Oramad

Fack 32

Kliuchnikov oljemålning

Budhistorik (11 bud)
6050012
1 900
6041939
1 800
6041939
1 400
6042356
1 300
6041939

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.