Gunnar Svensson oljemålning

792493

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Kustmotiv, signerad, olja på duk, ca 64x80 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 6

Gunnar Svensson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
6065760
6064949
850
6064743
6058950
550
6057362
500

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.