Gunnar Svenson oljemålning

792492

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Havsutsikt, signerad, olja på duk, ca 57x71 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Konst, Modernt måleri, Tema

Fack 42

Gunnar Svenson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

6058953
550
6057365
500

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.