Evald Kallstenius oljemålning

792484

EVALD KALLSTENIUS (1898-1957) Motiv med fiskebåt, signerad, olja på pannå, ca 32x40 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Konst, Äldre måleri, Tema

Fack 30

Evald Kallstenius oljemålning

Budhistorik

2020-07-15 kl 15:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.