Peter Dahl litografi

792475

PETER DAHL (1934-2019): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x55 cm

Tavelvagn 2

Peter Dahl litografi

Budhistorik (13 bud)
6058045
6057778
950
6057777
900
6057776
750
6057704
700

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.