Peter Dahl litografi

792474

PETER DAHL (född 1934-2019): Interiörscen, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått 58x78,5 cm

Rum 18

Peter Dahl litografi

Budhistorik (5 bud)
6057671
6057613
450
6056784
6051832
6050074

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.