Ljuskrona barockstil

792470

LJUSKRONA, barock stil, 1940-tal, stomme i mässing, behängd med olikfärgade prismor, 6 ljusarmar, glasobeslisk, elektrifierad, höjd ca 88, diameter 46 cm

Smärre slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 17

Ljuskrona barockstil

Budhistorik (12 bud)
6058455
1 300
6058448
6058434
6058427
6058405
950

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.