Yngve Ekström skåp

792462

YNGVE EKSTRÖM, skåp, modell "Bangkok", Westbergs Möbler AB, Tranås, 1950-tal, teak och teakfanér, två dörrar med reliefdekor, inredning med lösa hyllor och utdragslådor, höjd 160, bredd 120, djup 46 cm

Blekt, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Yngve Ekström skåp

Budhistorik (37 bud)
6054435
22 000
6054424
21 000
6054431
20 000
6054424
19 500
6054425
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 270 EUR, 2 710 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.