Tommy Hilding

792458

TOMMY HILDING (b. 1954): Utan titel, signerad och numrerad a tergo 2000, olja på duk, 43x63 cm.

Konst, Nutida, Nutida

Tommy Hilding

Budhistorik (15 bud)
6056869
6 000
6057121
5 800
6056869
5 600
6057090
5 400
6056869
5 200

Slutpris SEK:
6 000
617 EUR, 703 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.