Karl Höglund färglitografi

792453

KARL HÖGLUND (född 1940): Djurgårdsbron, signerad Kalle Höglund, 45/150, färglitografi, bladmått 57x86 cm

Fack 48

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (17 bud)
6053500
6053480
2 800
6053455
2 600
6052597
2 400
6052383

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.