Golvur 1800-tal

792451

GOLVUR, rokokostil, 1800-tal, senare bemålat i vitt med förgylld dekor, höjd ca 215 cm

Lod, pendel och två nycklar medföljer

Klockor/Ur

Rum 12

Golvur 1800-tal

Budhistorik (36 bud)
6051994
5 200
6051993
5 000
6051990
4 800
6051992
4 800
6051990
4 600

Slutpris SEK:
5 200
530 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.