Gunnar Svensson oljemålning

792445

GUNNAR SVENSON (1892-1977): landskap, ej signerad, olja på duk, ca 53x65 cm

Fack 15

Gunnar Svensson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6059432
2020-07-12 10:47:34

2020-07-12 kl 11:45
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.