Gemla

792441

GEMLA, cafébord, etikettmärkt undertill, kvadratisk skiva, 69x69, höjd 72 cm

Smärre slitage, enstaka smärre märken / skador i sida

Möbler, Matbord

Rum 15

Gemla

Budhistorik (6 bud)
6058458
500
6054047
450
6058457
450
6054047
6058456

Slutpris SEK:
500
52 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.