Vattentunna koppar

792429

VATTENTUNNA, koppar, 1800-tal, dragknopp i mässing, höjd ca 43 cm

Bucklor

Diverse, Allmoge

Rum 5

Vattentunna koppar

Budhistorik (10 bud)
6055982
900
6055522
850
6055191
6055191
600
6043946
550

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.